Sincan Diş Doktoru

Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cumartesi - 10:00 - 18:30
+90 312 269 51 71
+90 552 488 12 33
MEDET BENLİ

HİZMETLER

DİŞ PROTEZLERİ

Günümüzde diş hekimliği teknolojisi bir hayli gelişmiştir. Eksik veya harap olmuş dişler için gayet fonksiyonel ve estetik sonuçlar elde etmek mümkündür.
Porselenlerin, titanyumların ve zirkonyumların hayatımıza girmesiyle neredeyse cevap verilemeyen bir ihtiyaç kalmamış gibidir. 

Zirkon kron köprüler

Son yıllarda diş hekimliğinin kullanım alanına sunulan zirkon kronlar estetik görünüşü, dayanıklılığı, biyouyumluluğu gibi faktörlerden dolayı diş hekimliği uygulamalarında talep almaktadır.   

Porselen laminate venerler

Özellikle estetik ihtiyaçları gidermek için başvurulan en konservatif yöntemlerden birisidir. Dişlerin ön yüzeylerinden mine sınırlarında yaklaşık 1mm lik bir kesim yapılır.
Hazırlanan ince porselenler dişlerin ön yüzlerine yapıştırılır.
Renklenmelerde, yapı ve şekil bozukluklarında başvurulan kozmetik bir yöntemdir.

Metal destekli porselenler

Nikel krom alt yapılı porselen kaplamalardır. Sabit protez ihiyacını karşılayan en çok başvurulan bir protez çeşididir. Dişlerin bütün yüzeylerinden belli bir miktar kesim
yapılarak labaratuvarda hazırlanan kron veya köprülerdir.

Ankerli (çıt çıtlı) protezler

Az sayıda kaplanan dişlere takılan hassas tutucuların üzerine oturan hareketli protezlerdir. Kanca içermediğinden ve yapılan takma-çıkartma protez tutuculara geçtiğinden klasik protezlere göre daha estetik ve stabil kalabilen bir protez çeşididir.

TÜM SORU VE GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Hızlı mesaj gönder butonunu tıklayarak, tüm soru ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.